TARLATAN | Hakkımızda
Gelinlik Aksesuarı Üretiminde Üretici Olarak Çalışmakta Olan Rüya Gelinlik Üretimlerine Zengin Modelleri ile Jüpon Tarlatan Modelleri ile Devam Etmektedir.
Tarlatan, Jupon, Jüpon, Jipon, Gelinlik, Rüya Gelinlik, Dikilir Balen, Gelinlik Juponu
32
page,page-id-32,page-template-default,mkd-core-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,burst-ver-1.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,fade_push_text_right,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.0.1,vc_responsive
 

Hakkımızda

1970 Yılından itibaren Rüya Gelinlik, daha sonra bu isim altında Rüya Tarlatan balen çeşitleri, 2006 yılından itibarende ürünlerimize HARDYFLEX markası ile POLYESTER BONING ( Dikilen Balen) markalarını ilave ederek, sizlere hizmet sunmaktayız.

Firmamızı kurduğumuz ilk günden beri ilkelerimizi doğruluk, dürüstlük, kaliteli ürün ve uygun fiyat üzerine inşa ettik. Ürünlerimiz müşterilerimiz tarafından fiyat ve kalite olarak her zaman takdir görmektedir.

Bizlerde bu takdire layık olmaya çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz.Her zaman ilklere imza attığımız göz önüne alınırsa, ürünlerimizin taklit edilmesini doğal bir sonuç olarak görmekteyiz. Rakiplerimizin bu davranışları bizleri her zaman daha kaliteli ürünler üretmeye teşvik etmiştir.

Bizim başarımız sizlerin tercihi ile ödüllendirilmiş olup bundan çok büyük mutluluk duymaktayız.

Tarlatan Ana Sayfa